Zboží vám doručíme nejpozději do 72 hodin od objednávky na vaší adresu.
ÚvodBlogPředehru u sexu nikdy nepodceňujte

Předehru u sexu nikdy nepodceňujte

Není pochyb o tom, že „rychlý sex“ může být vzrušující a uspokojující. Je dobrý, když vášně převažují nad všemi myšlenkami a touhami. Většina žen však bude souhlasit, že k nejlepším sexuálním setkáním dochází, když muž ví a chápe důležitost předehry.

Předehra je definována jako „soubor intimních psychologických a fyzických aktů mezi dvěma nebo více lidmi, jejichž cílem je vytvářet a zvyšovat sexuální vzrušení.“ Bohužel pro tento „čin“ neexistuje návod k použití. Předehra není jen případem stisknutí správných tlačítek ve správném pořadí. Je to vlastně trochu komplikovanější a musíte pochopit, co má váš protějšek rád.

Příprava na sex

Na předehře je skvělé, že zajišťuje, že oba partneři jsou připraveni na hlavní akt – sex. Dobrá relace předehry zaručí, že je vaše dáma připravená, ochotná a vzrušená. Její zábrany se sníží a její úroveň pohodlí se zvýší, ale co je nejdůležitější, její tělo se na penetraci připraví.

Během předehry se ženský klitoris zvedne, její děložní čípek se zvedne až k této příležitosti a prodlouží vaginální kanál (to vám vytvoří prostor) a její vagina se promaže. Tato příprava znamená, že když „vstoupíte dovnitř“, je to pro vás pohodlnější a příjemnější. Nechtěli byste se klouzat po tobogánu, kdyby nebyl mokrý, že?

Faktem je, že většina žen potřebuje tuto stimulaci, aby dosáhla orgasmu. Během orgasmu se rozsvítí „centrum potěšení“ mozku. „Centrum potěšení“ zdůrazňuje, že něco je příjemné a žádoucí. Tato oblast mozku také zapíná „okruh odměn“. „Okruh odměn“ zahrnuje všechny druhy potěšení: sex, smích a dokonce i určité druhy užívání drog. Na konci 90. a v polovině 2000 provedl tým vědců na univerzitě v Groningenu v Nizozemsku několik studií mužů i žen, aby určili mozkovou aktivitu během sexuální stimulace. Tým pomocí PET skenů ilustroval různé oblasti mozku, které by se během sexuální aktivity rozsvítily a vypnuly. Ve všech testech byly subjekty skenovány při odpočinku, při sexuální stimulaci a při orgasmu.

Je zajímavé, že zjistili, že mezi mozky mužů a žen není příliš mnoho rozdílů, pokud jde o sex. U obou se oblast mozku za levým okem, nazývaná laterální orbitofrontální kůra, během orgasmu vypne. Janniko R. Georgiadis, jeden z výzkumníků, řekl: „Je sídlem rozumu a kontroly chování. Ale když máte orgasmus, ztratíte kontrolu. “

Pokud si dáte tvrdou práci v raných fázích, budete nakonec oba spokojeni. Pokud se ptáte většiny žen, předehra je nejlepší součástí procesu milování; usnadňuje jim to dosáhnout orgasmu s vámi. Předehra však není jen pro dámy. Muži, můžete si všimnout, že jak stárnete, trvá o něco déle, než se penis ztopoří. Předehra pomáhá dostat krev na správná místa a také zvyšuje vaši touhu po sexu. To také zvyšuje kvalitu vašeho sexu.

Vše začíná v mozku

Pokud jde o předehru, je důležité pochopit dvě věci: muži mají tendenci stimulovat ve vizuální podobě a u žen začíná sex v jejich mozcích. Co to znamená? Neměl bys mířit přímo k jejím genitáliím. Pokud si nejste jisti, upřímný a starostlivý rozhovor je dobrým začátkem. Pokud jí dáte najevo, že hledáte víc než jen sex a že vám na ní záleží, zatímco ji budete hladit a masírovat, pomůže vám to zahájit proces předehry. Když její tělo reaguje na vaše nutkání, začne se otevírat a reagovat.

Předehra je zásadní pro dobrý sex. Není to jen příběh starých manželek, že předehra je něco, čemu by lidé měli trávit více času. Předehra není něco, s čím byste měli spěchat. Existuje důvod, proč to většina lidí nazývá umění. Pokud si nejste jisti, kde začít, začněte líbáním a pomalým cítením těla toho druhého, abyste zjistili, co vyvolává reakci.

Z dlouhodobého hlediska vám předehra pomůže udržet dlouhodobý vztah a také zaručí sexuální uspokojení obou partnerů. Pomůže vám také zůstat emocionálně i fyzicky propojeni, což znamená ještě lepší sex. Celkově je to výhra pro oba partnery, takže předehru neignorujte.

  • V košíku nejsou žádné produkty.
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu KamagraLove.cz s tím vyjadřujete souhlas.