Zboží vám doručíme nejpozději do 72 hodin od objednávky na vaší adresu.
ÚvodBlogTabu jménem masturbace

Tabu jménem masturbace

Ne každému je příjemné mluvit o masturbaci, ale na úvod je třeba zmínit, že masturbace je zcela přirozená a zdravá činnost. Někteří lidí sice od masturbace odrazují, protože věří mnoha mýtům, ale na masturbaci rozhodně není nic špatného, naopak má jen samé výhody a to jak pro psychické, tak i fyzické zdraví.

Většina lidí masturbuje

Masturbuje většina lidí, ne každý se k tomu ovšem přizná a tak se stalo z masturbace často společenské tabu, o kterém se nemluví. V běžném životě je masturbace potěšením, které si může užívat kdokoliv. Naše pohlavní orgány skutečně nemusíme užívat jen k reprodukci, jsou zdrojem skvělého potěšení, které by se nemělo odepírat. Masturbace vede k psychickému uvolnění, dokáže účinně odbourávat stres a napětí.

Je normální i v partnerském životě, dokonce je často doporučována. Když je partner nemocný nebo na služební cestě, je masturbace nejlepší alternativou sexu. Partneři mohou dokonce masturbovat spolu a navzájem si prozradit, jak to mají rádi, může jim to vzájemně lépe pomoci k tomu, aby toho druhého dovedli k vyvrcholení. Při masturbaci samozřejmě odpadá jakékoliv riziko pohlavních chorob, ale je potřeba si předtím řádně umýt ruce. Většina lidí masturbuje jen za použití vlastních rukou, někteří zase objevili kouzlo erotických hraček, které dokáží masturbaci ještě více zpříjemnit a zpestřit. U erotických hraček nezapomínejte na používání gelu, který zážitek zlepší, a také na pravidelnou dezinfekci vašich hraček, aby se v nich nezačaly hromadit bakterie. Většina lidí začíná s masturbací v pubertě, obzvláště u mužů vede pravidelná masturbace k většímu zdraví prostaty a také ke zlepšení kondice samotného penisu. Pánové by jen neměli masturbovat tak, aby penis svírali příliš pevně, aby jim následně nepřinášel skutečný sex nedostatek dráždění. Nebojte se tedy masturbovat, je to přirozené a zdravé.

  • V košíku nejsou žádné produkty.
Při poskytování našich služeb využíváme cookies. Používáním webu KamagraLove.cz s tím vyjadřujete souhlas.