Erotická masáž s vyvrcholením v Praze: tipy a etiketa

Erotická masáž s vyvrcholením v Praze: tipy a etiketa

Význam správné přípravy

Jdeme na to. Když se řekne erotická masáž, hodně z nás možná dostane touhu skočit přímo do akce. Ale přečkejme, kamarádi, protože správná příprava může udělat z céčka áčko! Správná příprava může znamenat ten rozdíl mezi dobrým a grandiózním zážitkem. A to chceš, věř mi.

Není to jen o tom, že se hodíš na lůžko a čekáš až to přijde. Nene. Přemýšlej o tom jako o rande. Chceš se přece prezentovat v tom nejlepším světle, no ne? Hodně záleží na tom, jak se postavíš k hygieně, komunikaci a tomu, aby ses cítil v pohodě. No takže, jak by řekl můj dědeček: Bez práce nejsou koláče. Pojďme se tedy podívat na to, jak na tu masáž přesně zapracovat.

Výběr masážního salonu

Máme toho ve městě jako máku, takže to chce promyšlenou volbu. Při hledání toho pravého místa pro erotickou masáž v Praze to chce selský rozum. Pročíst recenze, zjistit, jaký mají hygienický standard a jestli to tam voní spíš po levanduli nebo po starém oleji. Ptej se, jestli mají certifikované maséry nebo masérky a jestli dokáží aplikovat právě ten typ masáže, kterou hledáš. A ujistit se, že je to místo, kde se budeš cítit jako ve svém kožichu.

Neboj se toho, že bys vyzpovídal masérku nebo maséra. Je lepší se na všechno zeptat dopředu, než aby ses pak červenal. Jak říkávala babička, lepší je se zeptat, než abys bloudil. Tím zaručíš, že se ti bude věnovat pozornost, na kterou jsi zaplatil.

Hygiena je alfa a omega

Hygiena, kamaráde, hygiena. Je to zběhnutý kilometr, ale stojí za to námahu. Musíš se umýt jak Fík, žádnou hru, že buď na olej a slepičí nehtík. Kvalitní sprcha před masáží je základ a nezapomeň ani na ty zákoutí, co vidí světlo jen občas. A to, že jsi se ráno sprchoval, ještě neznamená, že na masáž můžeš jít jako tygr z lesa. Kliďo, pach náměsi nebudu, ale chtěl bys ty líbat nohy, co voní jako starý sýr?

Hodně salonů nabízí sprchu přímo na místě, takže není omluva. A nezapomeň, že parfém není sprcha. Vonný mráček nezakryje to, co by sprcha měla vyřešit. A věř mi, když jsem byl na jedné erotické masáži, tak ta paměť na nesprchového pána mi zůstává dodnes... Nepříjemně.

Respekt a komunikace

Na erotickou masáž se nechodí jak do krámu se zelím. Respektovat ty, kdo ti poskytují službu, je klíčové. A komunikovat! Mít rovnou řeč. Ujasni si, co chceš a co nechceš, a neboj se říct, když ti něco není po chuti. Když masér či masérka ví, co má dělat, půjde to jako po másle.

Ukaž, že máš kulturu. Erotické masáže májí často nespravedlivě nalepované škatulky, ale je to služba jako každá jiná. A to znamená i zacházet s poskytovateli s úctou a profesionalitou. No a pak si už jen lehnout a nechat tu masáž okouzlit tvé smysly.

Relaxace a dýchaní

Není to zápas v zápase a ani olympiáda, tak se snaž být uvolněný. Měj na paměti, že jde o relaxaci a o to, aby sis to užil. Občas se stává, že když jsem nervózní, tak se mi svaly napnou jako lano na praku. To si u erotické masáže rozhodně nepřeješ, proto se snaž, aby dýchání bylo tvůj klidné partnerský dech. Jako v józe, vdech, vydech a pohlazení duše.

Pokud někdy pocítíš, že je to až moc, neboj se to říct. Masáž by měla být pro tebe příjemná, ne něco co tě donutí počítat ovce na útěku. A pamatuj, že se snažíš relaxovat tělo i mysl – jak taková oáza uprostřed rušné Prahy.

Osobní hranice

Masáž je hodně o doteku a těsnější komunikaci než jen slova. Pochopitelně, může dojít na osobní hranice. Je vhodné je mít v hlavě nastavené předem, aby ses pak nepřistihl ve stresu nad tím, co je a co není OK. Vlastní hranice respektuj a dej je jasně najevo, ať teď, nebo u toho lůžka. Prostě řekni, co chceš a co ne, a uvidíš, že to půjde jako po másle.

A pokud si s hranicemi nejste jisti, nebojte se o nich diskutovat s masérkou nebo masérem – vždy lépe, než abys později litoval. Nikdo nechce, aby erotická masáž skončila nepříjemně nebo trapně. A v Praze už toho bylo, věřte mi.

Typy erotických masáží

Aha, ne všechny erotické masáže jsou stejné. Máš thajské, nuru, tantrické, a každá má svoje klady a zvláštnosti. Zjisti, co ti sedne. Možná ti bude vyhovovat něžnější dotek než plnokontaktní záležitosti. Každá masáž má svoje unikáty a rituály, takže učiň informované rozhodnutí o tom, co potřebuješ. A pamatuj – není to utkání, takže můžeš v průběhu měnit favorita.

Viď, co jsem říkal, není to jen o tom, kam tě svaly zapraskají. Je to o tom, najít si to, co ti pomůže dosáhnout toho vrcholu blaha. A třeba zjistíš, že to, co potřebuješ, není to, co jsi očekával. A to je prima, protože erotická masáž je jako průzkum neznámého kontinentu, kde každý má svou mapu.

Co s sebou

No nechci, aby ses cítil jak na dovolený, ale pár věcí by ti mohlo přijít vhod. Třeba ručník, pokud salon neposkytuje své nebo když máš radši svůj. A možná takový ten chytrý nápad si vzít i župan nebo jiné komfortní oblečení pro po masáži. Není nic horšího, než se obléct do svých věcí a cítit se jako v gumovém obleku.

A bylo by i na místě přemýšlet o tom, jestli máš s sebou peníze nebo už je všechno předplacené. Někdy to pak může být nepříjemné, když se ukáže, že se platí dodatečně a ty tam stojíš s prázdnou peněženkou. Tak si raději všechno prověř. A pokud máš nějakou tu speciální potřebu, není na škodu se vybavit tím, co ti přijde vhod. Jde přece o tvoje potěšení.

Contact Me