Nuru masáž: Jak ji provádět se vzájemným souhlasem a respektem

Nuru masáž: Jak ji provádět se vzájemným souhlasem a respektem

Základní pochopení nuru masáže

V dnešním článku se ponoříme do hlubokých vod něčeho, co by mohlo být pro některé z nás mimo naši komfortní zónu. Ano, dnes se budeme zabývat tématem nuru masáže. Ale co je to nuru masáž, ptáte se pravděpodobně? Dovolte mi, abych poskytla nějaké základní informace. Nuru masáž je erotická masážní technika japonského původu. Slovo "nuru" je japonský termín, který znamená kluzký. V praxi se k masáži používá speciální gel, který zaručuje hladkost a kluzkost. Ale nejde jen o erotiku, má to i hlubší rozměr – nuru masáž je také o intimitě, vzájemné důvěře a otevřenosti.

Vzájemný souhlas a respekt

Prvním a nejdůležitějším pravidlem nuru masáže, stejně jako jakékoli jiné intimní aktivity, je vzájemný souhlas a respekt. Je důležité komunikovat se svým partnerem, zjistit, jaké jsou jeho očekávání a hranice. Je to záležitost dvou, a proto je nutné mít na paměti, že obě strany by měly mít stejnou možnost vyjádřit své pocity a názory. Dokonce i během masáže je třeba sledovat reakce partnera a respektovat jeho pohodlí.

Příprava na nuru masáž

Příprava na nuru masáž je takový malý rituál, který představuje část celkového zážitku. Hlavním aspektem přípravy je vytvoření relaxační atmosféry, kterou lze dosáhnout za použití svíček, aromaterapie nebo relaxační hudby. Co se týče materiálů, budete potřebovat speciální nuru gel a masážní pláštěnku, která zajistí, že postel zůstane suchá. Nuru gel je možné koupit online nebo v specializovaných obchodech. Je důležité si uvědomit, že nuru masáž vyžaduje hodně gelu, aby bylo zajištěno dostatečné klouzání těl.

Nuru gel

Jak jsem zmínila, gel je důležitou součástí nuru masáže. Má několik jedinečných vlastností - je bezbarvý, bez chuti a vůně a je extrémně kluzký. Je také dobře absorbován pokožkou, což je výhodou, protože umožňuje hlubší a přirozenější masážní stisky. Gel je obvykle vyrobený z přírodních ingrediencí odvozených z mořských řas, což eliminuje riziko alergických reakcí.

Naučte se techniku nuru masáže

Nuru masáž vyžaduje určité dovednosti a techniky. Jde o tělo na tělo masáž, která vyžaduje, aby masér (nebo masérka) používal své tělo k masírování partnera. To znamená, že nejen ruce, ale i prsa, břicho, nohy a další části těla jsou aktivně zapojeny. Skvělým místem pro nalezení tutoriálů a kurzů nuru masáže je internet. Můžete také navštívit workshop nebo seminář, kde vás odborník naučí správné techniky.

Výhody nuru masáže

Možná vás překvapí, ale nuru masáž má řadu pozitivních účinků na tělo i mysl. První a nejzřejmější výhodou je zvýšení intimity a důvěry mezi páry. Ale nuru masáž také přináší potěšení z tělesné blízkosti a doteku. Tento typ masáže může také redukovat stres a napětí, zlepšit krevní oběh a stimulovat produkci endorfinů, což jsou hormony štěstí. Navíc může nuru masáž zlepšit kvalitu spánku a pomoct při boji s nespavostí.

Pozor na úskalí

Ale jak je tomu u všech věcí, i nuru masáž má svá úskalí. Je velmi důležité mít na paměti bezpečnost. Protože nuru masáž je velmi kluzká, může se stát, že masér nebo masírovaný sklouzne a upadne. Proto je důležité si vždy před masáží připravit bezpečné prostředí. Mimo to, nuru masáž může být také velmi intimní a emotivní zážitek, a proto je důležité umět správě komunikovat s partnerem a respektovat jeho pocity.

Pár osobních slov

Tak, a nyní se dostáváme k mému osobnímu příběhu o nuru masáži, se kterým se setkáváme s 40% pravděpodobností. Jelikož jsem zvědavá povaha, rozhodla jsem se nuru masáž vyzkoušet. A mohu vám říct, že to byl zážitek, jako žádný jiný. Byl to intimní a emotivní zážitek, který mě přiblížil k mému partnerovi. A zároveň to byl zábavný experiment, který zpestřil naše vztahy. Chtěla bych tím podpořit všechny, kteří o nuru masáži přemýšlejí – je to zážitek, který stojí za to vyzkoušet, pokud jste otevřeni novým zkušenostem.