Nuru masáže Praha: Jak zažít nezapomenutelné uvolnění

Nuru masáže Praha: Jak zažít nezapomenutelné uvolnění

Co je Nuru masáž a proč je tak oblíbená

Nuru masáž pochází z Japonska a je známa svou jedinečnou formou, která využívá speciálního hlidečného gelu nazvaného 'Nuru'. Gel je vyroben z mořských řas a poskytuje nejen skvělou klouzavost, ale i hydrataci kůže. Již samotné mazání a klouzavost těchto masáží dodávájí neopakovatelné pocity pohody a relaxace. Hlavní atraktivitou nuru masáží je intenzivní tělesný kontakt mezi masérkou a klientem, který podporuje nejen fyzickou, ale i emoční intimnost a uvolnění.

Přínosy nuru masáží pro zdraví a relaxaci

Nuru masáž nabízí řadu benefitů jak pro tělo, tak pro mysl. Mimo fyzické uvolnění a zmírnění svalového napětí masáž stimuluje i lymfatický systém, což pomáhá odplavit toxin... a při stimulaci podpoří průtok krve. Masáž také může pomoci s bolestmi hlavy, únavou a napětím ve svalech. Z hlediska psychologického může nuru masáž poskytnout úlevu od stresu, zlepšit náladu a podpořit lepší spánek.

Výběr správného salonu a praktické tipy

Při výběru salonu, kde si nuru masáž užijete, je důležité zjistit, zda mají pravovérný japonský Nuru gel a kvalifikované masérky. Důležité je také prostředí, což by mělo být čisté, útulné a nabízet pohlazení pro všechny smysly. Před masáží je doporučeno nepřejídat se a pít dostatek vody. Tým dosáhnete lepší relaxace a snížíte možné nepohodlí během masáže.